AKG B 48

AKG B 48
AKG B 48
Výrobce: AKG
Model: AKG B 48
Dostupnost: 5 až 10 dní
Cena: 6 219Kč
Bez daně: 5 140Kč

Kapesní bateriový napaječ schopný dodat plných 48 V Phantomového napájení, nezbytných pro provoz externě polarizovaných (tzv. „true") kondenzátorových mikrofonů na trhu dlouho chyběl. Firma AKG však tuto mezeru nyní zaplnila svým modelem B48 L, který dokáže bez problémů uspokojit i energetické nároky velkomembránových studiových modelů. Napaječ může být k mikrofonu připojen buď přímo, nebo prostřednictvím kabelu, jeho výstup ve formátu standardního XLR i mini-XLR dovoluje snadné propojení s běžným kabelem i se všemi kapesními bezdrátovými vysílači AKG.

Battery-operated phantom power supply for one P48 condenser microphone.

Battery Power Supply

The B48 L is a battery powered one-channel phantom power supply for all AKG P48 condenser microphones. The 48V power supply is for those occasions when a condenser microphone is being used and phantom power from a mixer isn’t available.

The additional mini-XLR audio output and the included mini-XLR to mini-XLR connection cable supports a direct connection to all AKG body-pack wireless transmitters.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Tento e-shop je umístěn na serveru ELEKTROAKUSTIKA.CZ. Používá se opensource systém OpenCart
MIKROFONY © 2018