ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin

ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin
ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin
Výrobce: ELEKTROAKUSTIKA
Model: ELEKTROAKUSTIKA EMP1L violin
Dostupnost: Není skladem
Cena: 4 628Kč
Bez daně: 3 825Kč

Elektromagnetický snímač pro housle. Nízkoimpedanční varianta pouze pro čtyřstrunné housle.

Tento unikátní, ručně vyráběný, elektromagnetický snímač je přizpůsoben specifickému kmitání struny při hře smyčcem. Je ideální volbou pro houslisty, kteří chtějí ozvučit své klasické dřevěné housle. Osazení tohohoto snímače nijak nepoškozuje nástroj a lze ho snadno z nástroje odstranit. Vlastní snímač je připevněn na spodní stranu hmatníku pružným netvrdnoucím tmelem, připojovací konektor je na nástroj uchycen podobně jako podbradek.  Na rozdíl od jiných typů snímačů (kobylkové, kontaktní) neovlivňuje vlasní zvuk nástroje. Minimalizuje vznik akustické zpětné vazby i při vysokých hladinách zvuku např. z odposlechů na podiu. Minimalizuje přeslechy z jiných hlasitých nástrojů (bicí).

Pro správnou funkci snímače musí být housle osazeny ocelovými strunami např. THOMASTIK SUPER-flexible 15A nebo obdobnými.

Tato nízkoimpedanční varianta elektromagnetického snímače je určena pro připojení do mikrofonního vstupu mixážního pultu nebo mikrofonního předzesilovače pomocí symetrického kabelu TRS-TRS (Jack 6,3mm stereo) a redukce TRS to XLR. Případně lze použít kabel TRS-XLR.

Schéma elektromagnetického snímače EMP1L

Velikost snímače odpovídá umístění na celé, nebo-li 4/4 housle.

Technické údaje

Typ vinutí: humbucker
Vinutí: 2x3000 závitů 0,1mm
Impedance: 600 Ω / 1kHz
Resistance 400 Ω
Výstup: 2mV / max 4mV sym.
Magnety: NEODYM
Resonance: 16 kHz / 15dB
Hmotnost snímače: 28 g
Hmotnost konektoru: 40 g

 

Nákup bez rizika: Výrobce poskytuje kupujícímu na vyzkoušení snímače lhůtu 30 dnů ode dne doručení. Pokud v této lhůtě bude prodávajícímu snímač bez poškození vrácen, bude kupujícímu vrácena celá kupní cena.

Obsah balení: elektromagnetický snímač EMP1L, připojovací konektor TRS 6,3mm s uchycením na housle, pružný netvrdnoucí tmel pro upevnění snímače, redukce TRS 6,3mm (Jack 6,3mm) na XLR male, doporučení k instalaci a použití.

EMP1L

Princip elektromagnetického snímače pro housle

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Tento e-shop je umístěn na serveru ELEKTROAKUSTIKA.CZ. Používá se opensource systém OpenCart
MIKROFONY © 2019